Seniorzy oraz wolontariusze działający w tegorocznej edycji projektu „Warto zapukać do drzwi!” zostali zaproszeni przez Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie na seans. 20 listopada wszystkim uczestnikom projektom jeszcze mocniej udzielił się klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, za sprawą projekcji filmu „Listy do M. 3”.

Tuż przed wizytą w kinie, seniorzy wzięli także udział w warsztatach, w ramach projektu „E-mocni”. Jego celem jest zwiększenie umiejętności korzystania z Internetu ponad 14 000 mieszkańców w 126 gminach w całej Polsce. Udział w projekcie bierze m.in. gmina Chmielno.

Wyjazd do Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie był jednak przedsmakiem Spotkania Andrzejkowego dla seniorów, które już 29 listopada na sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie.

Wyjazd do kina oraz udział w warsztatach odbyły się dzięki wsparciu Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chmielnie. Projekt „Warto zapukać do drzwi!” jest dofinansowany ze środków Gminy Chmielno.